137600
13:47 19.102022

Правобережна частина центру Ужгорода – без води

Життя 3796

До уваги мешканців правобережної частини центру міста!

Працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Фединця, в районі будинків №17-19.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, призупиняється водопостачання в районі вулиць Фединця, Корзо, Волошина і площі Корятовича.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 32 млн грн туристичного збору у 2025 році
19:20
В Ужгороді попрощалися із військовим Олексієм Бриньком
18:45
Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
18:22
Кілька вулиць Ужгорода будуть без вуличного освітлення
18:06
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Всі новини