137577
09:18 19.102022

Закарпаття отримало понад тисячу ліжок для ВПО

Життя 3641

Учора Закарпатська область отримала 1050 ліжок з матрацами для вимушено перемішених осіб.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

«Меблі розподілимо у 28 закладів у громадах краю, котрі нещодавно облаштували для середньострокового проживання переселенців. Завдяки цьому вдалося створити додаткові місця й зробити перебування ВПО в нашому регіоні ще комфортнішим», – зазначив заступник очільника області.

За його словами, в цих локаціях розселятимуть внутрішньо переміщених осіб особливо вразливих категорій, зокрема багатодітні сім’ї, тих, котрі мають дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю, старшого віку тощо.

Петро Добромільський подякував віцепрем’єр-міністру – міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірині Верещук і міжнародним організаціям за таку необхідну допомогу.

Про це інформує Закарпатська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини