![125937](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/bezmyannj-11-1536x1024.jpg)
Вже вдруге Закарпаття відправляє юних футболістів до провідних клубів Європи
Через війну Росії проти України вихованців футбольних академій по всій країні були змушені евакуювати з місць їхнього постійного проживання у Донецькій, Харківській, Запорізькій, Херсонській та інших областях, де ведуться активні бойові дії.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/bezmyannj-11-1024x683.jpg)
Спортсменів прийняли інші академії, серед яких і навчально-тренувальна база «Мункач футбольна академія», що у селі Дерцен. Завдяки сприянню партнерів та Українській асоціації футболу вже вдруге вдалося відправити юних спортсменів у провідні міжнародні футбольні клуби Європи.
Поспілкуватися з дітьми та оглянути тренувальну базу в Мукачівському районі прибули голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, президент Української асоціації футболу, член Виконавчого комітету УЄФА Андрій Павелко та відомі футболісти – володар нагороди УЄФА «Срібна бутса» Олег Протасов і віцечемпіон Європи, володар Кубка Кубків УЄФА Василь Рац.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/bezmyannj-12-1024x683.jpg)
Віктор Микита зауважив, що у такий час, коли на значній території країни йдуть бойові дії, важливо вчасно евакуювати дітей, зберегти їхнє життя та здоров’я, дати можливість й надалі розвиватися в улюбленому спорті.
«Завдяки командній роботі Андрія Павелко, його ініціативи та енергії, вдалося домовитися з європейськими футбольними клубами про прийом наших талановитих спортсменів – майбутнього нашої нації. Загалом, клуби прийняли близько 500 дітей з центральних та східних областей України. Юні спортсмени можуть тренуватися та навчатися у футбольних клубах Угорщини, Італії та інших країн», – додав голова ОВА.
У свою чергу, Андрій Павелко зазначив, що саме на Закарпатті можна познайомитися з юною збірною України, адже зараз у нашому краї знаходиться чимало талановитих дітей: «Кілька днів тому дітей вже відправляли до одного з найстаріших футбольних клубів Італії «Ювентус». А зараз завдяки хабу між Закарпаттям та Угорщиною наші дітки потраплять до спортивних таборів та сімей у сусідній країні. Це великі можливості для розвитку в майбутньому».
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/03/bezmyannj-14-1024x683.jpg)
Президент Української асоціації футболу розповів, що їхня організація наразі працює на Закарпатті, як і Національний олімпійський комітет. Також сюди доправляють гуманітарну допомогу від Міжнародного олімпійського комітету.
Вікторія КОПИНЕЦЬ
Відео Дмитро Мись
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися