![104671](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/08/aczze-viber-2020-08-10-09-23-49.jpg)
Через коронавірус в Іршавській ОТГ не відкрився один із дитсадків
Після майже чотиримісячного карантину дітки Іршавської ОТГ нарешті повернулися до своїх друзів та вихователів. Проте, відкрилися дошкільні заклади з певними карантинними правилами. Перед входом до садочків проводиться температурний скринінг дітей, а батьків до приміщення не пускають. Персонал садочків обов’язково у захисних масках і рукавичках. У групах немає м’яких іграшок і килимів. У приміщеннях проводиться постійне прибирання та дезінфекція. Більшість часу діти проводитимуть надворі.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/08/aczze-viber-2020-08-10-09-23-49.jpg)
Персонал садочків пройшов чіткий інструктаж, як працювати під час карантину. У перший день відвідуваність склала близько 20 %, що дозволило працівникам дитсадків швидше адаптуватися до нових умов роботи. Поки що не відкрився ЗДО № 2, оскільки у мами однієї з працівниць, у суботу, 8 серпня, методом ПЛР тестування було підтверджено захворювання на коронавірус. Дана працівниця протягом тижня виходила на роботу і брала участь у підготовці садка до відкриття. Наразі в неї забрано біоматеріали для проведення тесту на COVID-19, і після його результатів буде прийнято кінцеве рішення щодо дати відкриття садочка. В обмеженому режимі садки працюватимуть до кінця карантину, повідомляє Іршавська міська громада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися