103180
14:48 11.062020

Ситуація із коронавірусом на Закарпатті – незадовільна, – Олексій Петров

Життя 8824

У четвер, 11 червня, в Закарпатській ОДА відбувся щотижневий брифінг очільника краю Олексія Петрова. Одне із питань – ситуація із коронавірусом в області.

За словами голови Закарпатської ОДА, статистика із захворюваністю на COVID-19 на Закарпатті поки – незадовільна. На сьогодні в області зафіксовано 1471 хворих на коронавірус. За останню добу захворіли 23 особи, 1 дитина.

– На жаль, ми не відповідаємо вимогам Міністерства охорони здоров’я, аби перейти на третій етап пом’якшення карантину. Таке рішення було прийнято на комісіях ТЕБ та НС. Зокрема, райдержадміністрації, міськвиконкоми, об’єднані територіальні громади повинні посилити контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів на своїх територіях. Забезпечити в повному обсязі проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. Нині ми маємо два спалахи COVID-19: у Свалявському та Великоберезнянському районах. Тому ми припиняємо туди курсування міжміського громадського транспорту, – поінформував Олексій Петров.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне