У Хусті реалізували цікавий проєкт «Міст дружби – схід і захід разом»
Уже сьомий рік поспіль учителі та учні Хустської спеціалізованої школи I-III ст. №3 беруть активну участь у міжнародній програмі “eTwinning”, ініційованій Єврокомісією з питань партнерства та співробітництва шкіл Європейської спільноти. Програма спрямована на розвиток співпраці шкіл Європи за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.
Саме ця співпраця у міжнародних проєктах і поєднала та надихнула українських учителів-амбасадорів програми “eTwinning” до створення спільного проєкту під назвою “Міст дружби – схід і захід разом” та відповідно до неймовірної події-зустрічі своїх учнів та партнерів з Польщі й Іспанії, що відбулася у Хустській СШ №3.
Так, з 29 жовтня до 1 листопада вихованці цієї спеціалізованої школи разом зі своєю вчителькою Н.М.Орлик приймали особливих гостей: до Хуста з візитом завітали учні та вчителі Харківської середньої школи №91, навчального комплексу №10 м.Марганця та середньої школи с.Плоске Полтавської області.
“Для гостей та учнів 7-8 класів нашого навчального закладу була організована цікава екскурсія історичними пам’ятками міста над Тисою, оновленим центром і затишним парком. Діти також побували у славному місті над Латорицею – Мукачеві та ознайомилися з історією нашого краю в замку “Паланок”. Наші гості були зачаровані красою Закарпаття, багатством історії та культури. Вони змогли краще познайомитися зі своїми українськими партнерами в неформальній обстановці, співпрацюючи в численних воркшопах та на заняттях, організованих для них вчителями-модераторами проєкту, дізнатися багато цікавого про побут та традиції мешканців Закарпаття. У рамках цієї неймовірної зустрічі, яка об’єднала дружбою східні та західні регіони України, також відбувся відеоміст з учнями польського міста Гужев’є та Мадридської муніципальної школи (Іспанія). Діти змогли розповісти про себе, представити свої школи та регіони, дізнатися більше про своїх іноземних партнерів”, – поділилася з “Карпатським об`єктивом” учителька англійської мови Хустської спеціалізованої школи I-III ст. №3 та амбасадор програми “eTwinning” у Закарпатські та Чернівецький областях Наталія Орлик.
Педагоги переконані, що подібні зустрічі є тим віртуальним мостом, котрий об’єднує країни та робить Європу ближчою до нас. Такі заходи стають потужним стимулом для подальшої роботи та надихають до творчості на уроках, креативних підходів у співпраці в проєктах програми “еTwinning”.
Богдана КЛЕКНЕР
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися