На шкільному благодійному ярмарку в Хусті учні зібрали понад 21 тисячу гривень. ФОТО
Уже стало доброю традицією для багатьох шкіл міста над Тисою організовувати благодійні ярмарки. Педагоги кажуть, що подібні заходи об’єднують колективи, зокрема батьків і учнів, в головне – допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність.
Масштабний ярмарок 11 жовтня загудів на подвір`ї Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№2. Різноманіття презентованих учнями смаколиків – мафіни, капкейки, кекси, маршмелоу, торти, пиріжки та пончики – просто вражало. Домашні, свіженькі, за більш ніж привабливою ціною – від 2 до 10 гривень. Направду шкільний ярмарок виявився доволі масштабним і багатим на смачну продукцію.
“Наш клас завжди радо долучається до подібних акцій. На ярмарку маємо широкий асортимент солодкої випічки. До прикладу, я пропоную відвідувачам домашні шоколадно-апельсинові тарти. Вони досить великі і дуже смачні. Пекли всією сім`єю. Ціна на нашу продукцію різна – залежно від розміру тістечка й складу, але однаково – символічна, адже це – благодійний ярмарок”, – поділився учень 6-А класу Назар Кричфалушій.
Відвідувачі радо купували смаколики, а гроші кидали у спеціально встановлені скриньки.
Загальна виручка ярмарку, за словами директора школи Ганни Гелеван, склала 21 тис.125 гривень, більшу частину з них – 15 тис.грн було вирішено передати на лікування онкохворого дідуся одного з учнів цієї школи, 5 тисяч – через волонтера на потреби воїнів АТО (до слова, у школі постійно проводяться подібні акції на підтримку наших військових), і 1 тис.125 грн перераховано на фонд Всеукраїнської акції “Назустріч мрії”, яка створена з метою підтримки та допомоги онкохворим діткам.
“Ми пишаємося нашими учнями, які мають добрі серця та залюбки беруть участь у заходах, що вчать їх бути небайдужими, активними, милосердними, формують активну громадянську позицію. А також дякуємо батькам наших школярів, які відгукнулися та підтримали дітей, допомогли їм у приготуванні смаколиків, влаштувати ярмарок”, – зазначила директорка школи Ганна Гелеван.
Безсумнівно, такі доброчинні заходи згуртовують дітей навколо добрих справ, закладають у їхні серця бажання творити добро, бути людяними, чуйними та милосердними. Адже як казав хтось із великих: “Ми живемо з того, що одержуємо, і творимо своє життя з того, що віддаємо”.
Богдана КЛЕКНЕР
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися