91223
10:45 18.092019

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється виставка Наталії Сіми

Життя 4059

20 вересня 2019 року у виставковому залі музею відбудеться урочисте відкриття виставки живопису «Настрій…осінь?» заслуженої художниці України Наталії Сіми.

Сіма Наталія Юріївна народилася 27 липня 1954 року в с. Дзінкове Берегівського району Закарпатської області. Закінчила відділ художньої кераміки Ужгородського училища прикладною мистецтва. Працює художниця в техніці олійного живопису та пастелі.

З 1993 є членом Національної Спілки художників України. З 2005 року – Заслужена художниця України.

Щиро запрошуємо відчути чергове естетичне задоволення та налаштуватися на мальовничу та затишну осінню пору!

Виставка триватиме до 1 жовтня 2019 року, інформує Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
Всі новини
Головне