85108
13:00 12.062019

В Ужгородській мерії затвердили Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення

Життя 2808

Цим документом, зокрема, встановлено допустимі концентрації забруднюючих речовин у стічній воді, при яких вона може скидатися споживачами в систему каналізації і для яких Виробнику встановлені допустимі концентрації і ліміти на скид у водний об’єкт, заходи впливу у разі порушення вимог щодо скиду, тощо.

Відповідно до одного з пунктів рішення комунальне підприємство – міський водоканал має переглянути та привести у відповідність до Правил діючі договори про приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Дотримуватися Правил повинні всі підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, фізичні особи-підприємці, фізичні особи, що скидають стічні води до системи централізованого водовідведення Ужгорода.

Раніше діючі Правила, відповідно до сьогоднішнього рішення, втрачають чинність.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне