У Києві розробили проект Перспективного плану Закарпатської області
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області та надіслало його на ознайомлення до Закарпатської облдержадміністрації.
Мінрегіон рекомендував свій проект Перспективного плану Закарпатської області
За проектом Мінрегіону на Закарпатті має бути створено рівно 40 громад з урахуванням існуючих.
Так, в Ужгородському районі передбачено, окрім існуючої Баранинської, створення ще трьох ОТГ – Ужгородської, Чопської та Середнянської. На Перечинщині окрім існуючої Перечинської в проекті зазначена ще одна ОТГ – Порошківська. Три ОТГ передбачено створити у Великоберезнянському районі – Великоберезнянська, Костринська і Ставненська.
Чотири ОТГ передбачені в Мукачівському районі. Окрім громади з центром в Мукачеві тут планують створити також Ракошинську, Чинадіївську та Великолучківську. Окрім існуючої Полянської у Свалявському районі запланована ще одна ОТГ – із центром у Сваляві. Так само дві ОТГ передбачені у Воловецькому районі – Воловецька і Жденієвська, три ОТГ – Міжгірська, Пилипецька та Колочавська – в Міжгірському районі.
В Берегівському районі будуть дві ОТГ – Берегівська та Батівська, у Виноградівському – Виноградівська, Королевська та Пийтерфолвівська. В Іршавському районі наразі діє одна ОТГ – з центром в Іршаві. Окрім неї в проекті Перспективного плану вказані також Сілецька, Білківська та Довжанська. Так само чотири ОТГ передбачені і в Хустському районі – Вишківська, Драгівська, Горінчівська та Хустська.
В Тячівському районі наразі існують дві ОТГ – Тячівська та Вільховецька. Окрім них в межах району планується також створення Солотвинської, Дубівської та Усть-Чорнянської громад. І в Рахівському районі проект перспективного плану передбачає створення Ясінянської, Великобичківської та Рахівської об’єднаних територіальних громад.
Даний проект Перспективного плану створення спроможних ОТГ в Закарпатській області, є лише пропозицією. Розглядати та приймати план, як і раніше, повинна Закарпатська обласна рада. Однак, оскільки Закарпатська облдержадміністрація, так і не подала на розгляд облради власний проект плану, Мінрегіон прийшов на допомогу області. Зараз слово – за облдержадміністрацією.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися