![81760](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2019/05/b3dca8c-12076-.jpg)
На Ужгородщині відкрили лабораторію з переробки пластику
Сам Пластикожуй — це 4 спеціальні апарати для переробки пластику. Перш за все, потрібно відсортувати пластик за кольорами. Сьогодні школярі перебирають звичайні кришечки для пляшок розкладають їх по контейнерам і припускають, що ж із них можна зробити.
Це обладнання саме для творчої переробки пластику, каже Євген Хлебніков. Винахідник з Одеси, де така технологія переробки вже успішно працює, сьогодні приїхав на Закарпаття, аби запустити в нас.
Перший шкільний сортувально-виробничий цех – діятиме в приміщенні бомбосховища. Усе тут самотужки облаштовували учні: розмальовували стіни, принесли пластик і організували міні-сортувальний цех.
Далі у сюжеті “Сіріус”
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися