81395
14:47 3.052019

У «горе-парку» на Міжгірщині знущаються над братами нашими меншими. Фото

Життя 4259

Відповідну публікацію на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Артем Лагутенко.

“Народ, маю з вами поділитися трешаком…

У Міжгірському районі Закарпаття біля села Синевирська поляна є так званий екопарк “долина вовків”.

Та за привабливою вивіскою справжня в’язниця для тварин ( ( (Подивіться, в якому жахливому стані там і тварини, і умови, в яких вони перебувають!

Місцеві кажуть, що цей “екопарк” створив на своїй ділянці місцевий приватний підприємець. На жаль, ніяких документів або реквізитів на місці я не побачив, так само і чеків за відвідування ніхто не дає (50 грн з людини).

Кажуть, горепарк з жодною із держустанов і інспекцій не узгоджений! Цю інформацію я перевірятиму офіційно. Та прошу небайдужих до тварин і місцевих активістів підключитися.

Репост вітається”, – пише автор.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне