19:43 7.042016

Готуємося до ЗНО

Життя 2510

2 квітня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури. У ньому взяли участь 2,5 тисячі закарпатських абітурієнтів.

zno-1 - копия

Як повідомляють у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, спробували свої сили у виконанні завдань сертифікаційної роботи в умовах максимально наближених до справжньої процедури тестування

2478 учасників – це 97,13% зареєстрованих.

«Пробне ЗНО дає можливість підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання, – пояснюють в ЗІППО. – Абітурієнт може ознайомитися з форматами зошитів ЗНО, розрахувати час на виконання завдань, потренуватися в заповненні бланків відповідей, отримати результат за складання пробного іспиту».

Наразі вже відомий графік проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016.

5 травня абітурієнти складатимуть іспит з української мови та літератури,

11 травня – з математики, 13 травня – історії України, 3 червня – російської мови, 6 червня – іспанської, 7 червня – англійської, 8 червня – німецької, 9 червня – французької, 10 червня – біології, 13 червня – фізики, 15 червня – географії, 17 червня – хімії.

Щодо особливостей цьогорічного ЗНО, то кожен учасник  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати ЗНО з математики або історії України.

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання.

 

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах