67709
08:55 5.112018

Міжгірські рятувальники навчали мешканців Міжгірщини безпечній зимівлі

Життя 3017

В умовах осінньо-зимового періоду ситуація з пожежами та загибеллю людей на них постає особливо гостро. Тож, профілактика виникнення загорань у житловому секторі є невід’ємною частиною роботи рятувальників.

1 листопада міжгірські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Нижній Студений.

Захід розпочався з наради, за участі голови та депутатського корпусу в будівлі сільської ради. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами на території району, також ознайомили їх з основними правилами поведінки під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. Окремо зупинилися і на забезпеченні пожежної безпеки в закладах та установах, що розташовані на території населеного пункту, повідомляє “Карпатському об’єктиву” У ДСНС України у Закарпатській області.

Далі, за традицією, розпочали подворовий обхід громадян. У ході спілкування з місцевими мешканцями фахівці ДСНС звертали увагу на дотриманні правил поведінки з електричними обігрівачами та газовими приладами, а також як уникнути пожежі через пічне опалення. Рейдова група також побувала і в місцевій амбулаторії, де нагадала основні дії у разі виникнення пожежі у приміщеннях. Усім учасникам заходу вручено листівки застережливого характеру.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах