Головне управління юстиції на Закарпатті та центр з надання безоплатної правової допомоги прозвітували про свою діяльність
У середу, 24 жовтня, у прес-центрі Закарпатської ОДА, відбувся брифінг, щодо результатів роботи Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області.
З журналістами зустрілися: начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич, заступник начальника з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Маріанна Готра та в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Лариса Фучко.
– Одним із пріоритетних напрямків Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області є правова освіта населення. Указом Президента України 2018 рік оголошено роком реалізації право-просвітницького проекту, який покликаний підвищити юридичну грамотність українців та формування нової правової культури населення. ГТУЮ області приділяє значну увагу проведенню право-просвітницьких заходів на території регіону, спрямованих на різні категорії громадян. Так, протягом 2018 року, станом на 1 жовтня 2018 року, Головним територіальним управлінням юстиції, а також його структурними підрозділами та підвідомчими установами проведено 904 правоосвітні заходи. Мова про різні флешмоби, семінари, круглі столи, вуличне інформування. Також ми проводимо правоосвітницькі роботи серед учнів та студентів, – поінформував Євген Когутич.
За словами Маріанни Готри, відділами ДРАЦС області нині складено 10 тис. 541 актів цивільного стану про народження:
– Крім того, за 9 місяців 2018 року у пологових будинках видано 2572 свідоцтв про народження немовлят. У рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» зареєстровано 477 шлюбів. Через відділи ДРАЦС та пологові будинки зареєстроване місце проживання 3280 немовлят. Забезпечено можливість подати заяву про державну реєстрацію актів цивільного стану через веб-портал.
Не менш насичену діяльність проводить і Регіональний центр з надання БВПД у Закарпатській області. З 1 січня по 30 вересня 2018 року центром було видано 2171 доручення адвокатам для надання БВПД.
За інформацією Лариси Фучко, місцевими центрами з надання БВПД в регіоні, в тому числі бюро правової допомоги було зареєстровано 10305 звернень клієнтів, 9533 особам було надано правову консультацію.
Христина БІКЛЯН
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися