65092
22:28 3.102018

Медико-соціальний реабілітаційний центр "Дорога життя" відзначив 19 років діяльності

Життя 3554

До чергової річниці закладу у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» сьогодні благодійний концерт дав Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Розпочала ж урочистості чудовим сольним виступом вихованка “Дороги життя” Уляна Кастран. 

Медико-соціальний реабілітаційний центр “Дорога життя” в Ужгороді працює з жовтня 1999 року. Благодійна, неприбуткова організація займається комплексною реабілітацією дітей і молоді, сьогодні в неї на обліку 365 осіб з інвалідністю та певними вадами фізичного і розумового розвитку. Так, 74 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання, 45 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію, 24 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості, 23 дітей проходять за програмою інтеграції (шкільна освіта в ЗОШ № 20-ліцеї «Лідер», ЗОШ № 8), 105 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію безпосередньо в центрі, 155 дітей задіяні в соціально-культурних програмах «Дороги життя». Очолює медико-соціальний реабілітаційний центр Олег Кириленко, загалом у центрі 31 працівник.
Привітати вихованців, батьків та колектив “Дороги життя” прийшли сьогодні також заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок та директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка.
 
“Уже вкотре ми зустрічаємося і відзначаємо день народження “Дороги життя”. З маленького товариства ця організація на сьогодні виросла у солідну структуру, яку місто підтримує, виділяє кошти на забезпечення діяльності центру. Зокрема на наступний рік передбачено фінансування не менше, ніж на цей рік – 1,9 млн. грн. Я особисто з вами знайомий уже понад 15 років, серед вас є дуже багато близьких мені людей, – сказав Ігор Фартушок. – Сьогодні ж ми хочемо відзначити працівників центру. Це унікальні люди, які вже багато років не зраджують ні собі, ні дітям, з честю виконують місію, яку обрали для себе”.
Від імені міського голови Богдана Андріїва, громади міста Ігор Іванович подякував педагогам, соціальним працівникам та вручив грамоти Ужгородської міської ради заступнику директора “Дороги життя” Світані Аніцевій, завідувачці відділенням підтриманого проживання Юлії Фабіян, соціальним вихователям Світлані Козик та Еріці Павліковій, головному бухгалтеру Ірині Багрій, голові батьківського комітету Мирославі Піпті.
На благодійний концерт прийшло багато людей, які виявили бажання підтримати “Дорогу життя”. У холі лялькового театру можна було придбати вироби вихованців центру, різні сувеніри, усі виручені кошти спрямують на потреби “Дороги життя”.
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Звітний концерт молодих композиторів в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора
16:50
Підтримка сімей воїнів та ВПО, стипендії спортсменам, ремонт та придбання обладнання у медичних закладах області – заходи за рахунок отриманих додаткових фінансових ресурсів
16:29
На Закарпатті у горах травмувався «турист», який шукав Румунію
16:10
Виявлено несанкціоноване сміттєзвалище на території Королівської селищної ради
15:55
СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію рф
15:41
В Ужгороді сьогодні попрощалися із Олегом Ващенком
15:28
На Закарпатті - відбій повітряної тривоги
15:13
На Закарпатті - повітряна тривога
14:53
Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги працює за новою адресою
14:44
Хустські рятувальники загасили пожежу в автомобілі
14:32
Всі новини