61134
16:48 8.082018

Приймальна комісія УжНУ розпочала зарахування вступників

Життя 4630

У вівторок, 7 серпня, на черговому засіданні Приймальної комісії УжНУ розглянуто низку важливих питань вступної кампанії-2018.

На пропозицію відповідального секретаря Приймальної комісії Петра Горвата основними питаннями порядку денного засідання стали зарахування на навчання вступників, які виконали вимоги до зарахування, на базі повної середньої освіти та ОКР молодшого спеціаліста для здобуття ступеня «бакалавр» (магістр медичного та фармацевтичного спрямування), а також переведення на вакантні місця держзамовлення тих студентів коледжу, які можуть на це претендувати. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

У холі головного корпусу університету сьогодні було людно, оскільки з 6 по 8 серпня тривають вступні випробування з іноземних мов для абітурієнтів на навчання за освітнім ступенем «магістр» на основі здобутого освітнього рівня «бакалавр» або «спеціаліст». Отож, вступна кампанія та робота приймальної комісії триває. Підбити перші підсумки цьогорічної вступної кампанії можна буде наприкінці серпня.

Наступне засідання Приймальної комісії планується провести у четвер 9 серпня. На ньому, серед інших нагальних питань, йтиметься про зарахування вступників на контрактну форму навчання, повідомляє офіційний сайт УжНУ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне