55378
09:27 16.052018

На католицьку Трійцю закарпатці отримають вихідний

Життя 3844

У зв’язку зі святкуванням Святої Трійці за Григоріанським календарем закарпатці, незалежно від конфесійної приналежності, отримають у понеділок, 21 травня, вихідний день.

 

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Геннадій Москаль. Згідно з документом, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із понеділка, 21 травня, на суботу – 26 травня, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба ОДА.

День Святої Трійці є одним із головних християнських свят. Церкви святкують його на 50-й день після Великодня. Цього року святкування у православних відбудеться 27 травня (із перенесенням вихідного дня на понеділок, 28 травня), а в католиків – 20 травня.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Інституційний репозитарій Ужгородського національного університету знову в лідерах
19:19
У Перечині обговорили питання погашення податкового боргу 
18:56
ТОП 10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
18:11
Що є базою нарахування єдиного внеску за себе для ФОП на загальній системі оподаткування
18:08
У вантажному потягу прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
18:01
У V Кубку голови ОВА з мініфутболу серед ветеранів війни взяли участь 6 команд
17:40
«Бах для всіх» у римо-католицькому храмі Берегова від камерного хору «Cantus»
17:22
Особливий світ квітів: весняна виставка товариства угорських митців Закарпаття ім. Імре Ревеса
16:55
Закарпаття як точка діалогу: освіта, меншини і відносини з Угорщиною
16:38
Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
16:24
Всі новини