50726
13:02 6.032018

Ужгородка презентувала виставку з весняним настроєм

Життя 3004

Восьма персональна виставка художниці Юлії Єгорової-Рогової під назвою «Весняний настрій» насичена яскравими кольорами,адже присвячена весняній порі року.

MjIuMDIuMjAxOC0xMjo1NTQwNTk=14322

На думку жінки, експозиція допоможе розбудити містян та подарувати приємні емоції. Художниця представила 12 живописних робіт і керамічні вироби,адже професійно займається ще й гончарством. Каже, намагалася поєднати кераміку і живопис,щоб зробити проект у весняному стилі.

Жінка каже,що малювати квіти приносить їй задоволення, а от весняну пору року любить за нові відчуття та чудовий настрій. На думку художниці, весна – це щастя. Своєю весною жінка радо ділиться з усіма відвідувачами виставки. Експозиція в одному з арт-салонів Ужгорода триватиме до 6 березня.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як гарантовано потрапити на службу до обраної військової частини
18:34
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
18:13
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Всі новини