У минулому році на Закарпатті зареєстрували 548 ВІЛ-інфікованих осіб
Ще станом на вересень на Закарпатті не було програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу.
В Інституті аналітики та адвокації проаналізували, скільки в першому півріччі 2017 року витратили на боротьбу зі СНІДом. Спеціалісти співставили виділені кошти з використаними та склали рейтинг областей. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів.
– Станом на вересень на Закарпатті не було програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Для того, щоб спланувати фінансове забезпечення необхідних заходів, фахівці СНІД-центру склали заявку обсягом 731 тис. грн. На її виконання обласна рада виділила 400 тис. грн.
Наприкінці 2017 року в регіоні зареєстрували 548 ВІЛ-інфікованих осіб. Це найменший показник в Україні.
У Департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА інформацію щодо фактично витрачених коштів не надали. Через це Закарпатська область лишається на останніх позиціях всеукраїнського рейтингу, повідомили у прес-службі ГО «Інститутаналітики та адвокації».
Довідка
Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися