48695
11:01 29.012018

У Мукачівському НВК № 6 облаштували соляну кімнату. ФОТО

Життя 1793

Відтепер малята дошкільного закладу матимуть змогу покращити своє здоров”я. В спелеокімнатах проводитимуть профілактику застудних захворювань.

27067177_1685767958129219_1701380062918433605_n

Фінансується проект коштом програми екологічної освіти дітей.

Нагадаємо, що в садочках Мукачева окрім соляних та фізіотерапевтичних кімнат також встановлюють «доріжки здоров’я» з профілактики плоскостопості та сколіозу у дітей, повідомляє “Карпатському об’єктиву” Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

Дошкільнятам, що часто хворіють на ГРВІ, лор-паталогію, мають перенесені гострі бронхіти і пневмонії, особливо показана галотерапія. Також це ефективна профілактика та лікування алергії. Процедури соляної терапії в осінньо-весняний період з профілактичною метою дозволяють знизити захворюваність на ГРВІ та грип.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах