В ужгородській галереї «Ілько» обговорять інноваційні підходи у збереженні історико-культурної спадщини Закарпаття
В Ужгороді 7 грудня, о 19:00, у галереї «Ілько» будуть говорити про інноваційні підходи у збереженні історико-культурної спадщини Закарпаття, застосування дрон-технологій, а також – віртуальну і доповнену реальність. Організатори – Агенція регіонального розвитку Закарпатської області у партнерстві з проектом «Креативні індустрії територій».
Спікерами виступлять:
Кирил Покутний (Київ) – співзасновник лабораторії VR і AR «Sensorama Lab», автор проекту «Чорнобиль 360»;
Валерій Яковенко (Київ) – співзасновник компанії «Drone.ua”;
AR – це поєднання реального світу і нашарування а нього віртуальних зображень – голограм. Тут користувач може спостерігати реальне середовище, у якому знаходяться, тоді як у VR – перебуває повністю у 3D згенерованому світі.
Сучасна технологічна сингулярність зіштовхнула людство із проблемою когнітивного перенавантаження. Ситуацією, коли кількість операцій, які необхідно здійснити мозку людини, перевищує його потужності. AR – саме та технологія, яка може розвантажити мозок користувача.
Створення 3D графіки, яка перетворється на 3D модель й надалі опрацьовується, надає можливості не тільки збереження культурного та історичного надбання, а й інструмент інтерпритації нового і старого світу.
До участі запрошуються всі зацікавлені.
Як зазначає німецький інститут дослідження віртуальної реальності Deutsches Institut fur Virtual Reality, у найближчі роки ця технологія проникне в усі сфери людського життя та достеменно змінить їх.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися