43867
13:46 1.112017

В пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» через ремонт дороги тимчасово обмежено оформлення вантажівок

Життя 5268

1507543814-8035Інформація про часткове обмеження руху на українсько-словацькому кордоні в Закарпатті

У четвер, 2 листопада 2017 року, в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» Закарпатської митниці ДФС буде тимчасово обмежено оформлення вантажних автомобілів, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт дороги та узбіч словацькою стороною.

Таким чином, процес митного оформлення та переміщення вантажних транспортних засобів відбуватиметься лише в одній смузі.

Очікувана тривалість будівельних робіт – 4 тижні. Обмеження не стосується пасажирського напрямку.

Закарпатська митниця рекомендує перевізникам на час здійснення ремонтних робіт у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» обирати інші пункти пропуску для руху до ЄС, інформує ДФС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах