42880
22:31 15.102017

Студенти УжНУ успішно подорожують Європою

Життя 3706

12 жовтня, студенти Ужгородського національного університету вирушили у подорож до декількох країн Європи. Майже сто студентів вишу за цю поїздку відвідають такі світові столиці, як Відень, Париж, Мілан.

20171015_1314_11212111112111

Голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський розповідає, що подорож стала можливою завдяки спільній та злагодженій роботі профкому та студради УжНУ. «Цей тревел – ініціатива студентського активу. Профком та Студрада об’єднали свої зусилля та отримали чудовий результат. Оголошено про поїздку було за два місяці, і вже за декілька днів вільних місць не було – це говорить про те, що ми обрали цікавий маршрут для наших студентів».

На наступний день, ввечері, студенти прибули до першої столиці, яка знаменита своїми сосисками, яблучним штруделем, неймовірною кількістю палаців, галерей та музеїв – Відня. У культурній столиці Європи у студентів була довільна програма, однак чимало охочих було відвідати музеї, історичні пам’ятки, галереї та виставки – чимала злітна смуга для розгону допитливих студентів.

1121212223441

 

Студентка економічного факультету Марина Хрипта розповідає, що за цілий день мала змогу насолодитися Віденською оперою, неймовірною площею Марії Терезії, чаруючим собором у готичному стилі Святого Стефана та побачити чимало архітектурних цікавинок. «Звісно – одного дня мало для такого великого міста. Тут можна блукати і постійно знаходити місця де ще не бувала. Дуже відчутна старовинна атмосфера Відню, це проглядається в магазинчиках, ресторанчиках та чарівних вуличках. Сюди хочеться повертатися».

Відень – мекка для ласунів. Тому обов’язковим пунктом поїздки став похід до кав’ярні та дегустація справжньої віденської кави.  Голова Студентської ради УжНУ Вікторія Микулянець розповідає, що у Відні вже не перший раз, і легко може зорієнтуватися в центральній частині міста. «Відвідуючи Відень кожен повинен зробити декілька обов’язкових речей: випити справжньої австрійської кави, з поновленими силами оглянути музеї, виставки, палаци, зокрема Палац Потоцьких, та, звісно не забути про віденські солодощі, які можна придбати у відомих магазинах «Mazart». Але найголовніше, як на мене, це насолодитися атмосферою великого міста, яке, однак, нікуди не квапиться» – зазначає Вікторія.

Через технічні труднощі подорожуючі вимушені були виїхати з Відню на декілька годин пізніше, однак на настрій це ніяк не вплинуло, адже наступна зупинка – Париж. І ніщо не може зіпсувати настрій перед найромантичнішою столицею світу. Далі буде.

 

З подорожі,

Вероніка Кобаль

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне