33921
09:36 2.062017

Ректори УжНУ та Празького університету підписали Меморандум про співпрацю

Життя 4010

У четвер, 1 червня, у ректораті УжНУ відбулася робоча зустріч керівництва університету з ректором Празького університету наук про життя (Чеська Республіка) професором Іржі Баліком та проректором вишу професором Міхалом Лоштяком.

breakfast_generic_b

У розмові з чеськими колегами взяли участь ректор УжНУ Володимир Смоланка, проректори Олександр Сливка, Ігор Студеняк, Дмитро Сойма, декани біологічного та географічного факультетів Ярослава Гасинець та Іван Калинич, начальник відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева.

Ректор В.Смоланка коротко ознайомив гостей з історією створення та сьогоднішній день УжНУ, перспективи його розвитку, основні спрямування його освітньої та наукової діяльності, а гості з Праги розповіли цікаві факти з життя свого колективу, умови, які створила держава для поступального динамічного розвитку закладів вищої школи.

Керівники вишів детально обговорили можливість налагодження тісної співпраці в освітній та науковій сферах. Насамкінець зустрічі ректори Володимир Смоланка та Іржі Балік підписали «Меморандум про співробітництво» між УжНУ та Празьким університетом наук про життя, повідомляє офіційний сайт УжНУ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У січні на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн туристичного збору
17:17
«Змінюймо наше місто разом»: екоконкурс
16:51
В Ужгороді для ромських родин відбулася інформаційна зустріч із сімейним лікарем
16:32
На Красії травму отримав лижник з Волині
16:13
Суд на Закарпатті визнав протиправною відмову у звільненні військового для догляду за дружиною з інвалідністю I групи
15:59
Фінансовий контроль: понад 75% перевірених у січні на Закарпатті закупівель мали ознаки порушень
15:55
В Ужгороді виявили водія, який керував автомобілем без права керування та з ознаками наркотичного сп’яніння
15:43
На Закарпатті повідомили про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
15:26
Лютневі зміни в Україні: нові виплати, правила бронювання та соціальні рішення
15:12
АІ для життя: жінок в Ужгороді вчать користуватися штучним інтелектом
14:59
Всі новини