29075
18:17 6.042017

В УжНУ почне діяти система перевірки робіт на плагіат

Життя 2142

20170405_1431_20160812_1344_dvnz_uzhnuУжгородський національний університет – виш, що виховує науковців високого ґатунку та дотримується принципів академічної доброчесності. З метою підвищення якості освіти керівництвом вишу прийняте рішення обов’язкового використання сервісу перевірки робіт здобувачів вищої освіти на плагіат – Unplag, який нині діятиме для спецрад, а в подальшому – і для перевірки усіх наукових робіт.

Цей сервіс був створений в Україні ще у 2014 році і може використовуватись як окрема програма он-лайн, а також інтегруватись із навчальними системами (LMS-Learning Management Systems, як Moodle, Canvas, Sakai, Blackboard…), що використовуються університетами, академіями тощо.

Нині цей сервіс використовують вже понад 45 українських вишів, зокрема НУ «Львівська політехніка», Київський університет ім. Шевченка, НУ «Острозька академія» та інші, а також закордонні колеги: університети США, Іспанії, Бельгії та багато інших.

Серед можливостей сервісу Unplag – відкритий  доступ будь-якій кількості викладачів ВНЗ для одночасної та паралельної роботи із сервісом, зручний та легкий інтерфейс користувачу для роботи на декількох мовах, швидка перевірка роботи на ознаки плагіату різними способами, порівнюючи їх із Інтернет-джерелами в реальному часі, усіма роботами, що вже завантажили у свої акаунти викладачі, між собою та власною базою робіт навчального закладу, підготовка інформативного звіту про перевірку текстів у різних форматах (PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, HTML, PPT, PPTX, ZIP). Також Unplag надає можливості одночасної перевірки до 40 робіт через Інтернет та до 35 робіт через внутрішню базу із одного акаунту, знаходить текстові збіги у роботах, що написані українською, англійською, німецькою, іспанською та іншими мовами; виділяє усі текстові збіги кольором та надає список посилань на оригінальні джерела, які можна переглянути за допомогою системи в зручному інтерфейсі, знаходить та дає можливість вилучати правильно процитовані речення та список використаної літератури, автоматично визначає заміни символів і літер в тексті.

До переваг сервісу також необхідно зарахувати спрощений процес оцінювання студентських робіт та можливість їх дистанційного коментування.

З інструкцією користувача корпоративного університетського акаунту можна ознайомитися тут, а інструкція викладача доступна за цим посиланням.

Інформаційно-видавничий центр

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Воловеччині чоловік катував товариша, а на Тячівщині хотів заколоти знайомого вилами
20:36
У Хустському районі внаслідок зіткнення легковика та автобуса одна людина загинула та ще одна травмувалась
20:23
На Мукачівщині вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку
20:11
На Закарпатті дві великі прийомні родини отримали нове житло
19:59
Академічний естрадно-духовий оркестр запрошує закарпатців на концерт
19:21
У Берегові триває турнір з боксу
19:11
Переправляли до Румунії двох «клієнтів» за 8 тисяч доларів США – на Закарпатті затримали спільників
16:02
В Мукачеві притягнули до відповідальності чоловіка, який кермував напідпитку та пропонував хабар
15:58
Ужгородські баскетболісти зустрінуться з лучанами та рівнянами
15:51
Довічне позбавлення волі отримав депутат, який підірвав гранати під час засідання сільради на Закарпатті
14:11
Всі новини