На Закарпатті люди перетворюють одне з 7 природних чудес України на сміттєзвалище
Засукавши рукави, за благоустрій своїх територій активно та організовано взялися працівники ДП “Міжгірське лісове господарство” під керівництвом його директора Івана Барни.
З цього приводу на підприємстві було створено робочу групу, яку очолив головний лісничий Петро Бойко, розроблено план конкретних заходів, терміни їх виконання, призначено відповідальних осіб за виконання намічених завдань. Роботи з благоустрою лісівники почали з адмінбудівлі, біля якої обкопали раніше висаджені дерева та прибрали територію навколо. Опісля того, лісівники перекинули фронт робіт у лісові угіддя Синевирського перевалу – прибрали ділянки від підніжжя аж до верхів’я, щоправда, тут, де відбувається традиційний фестиваль проводів вівчарів на полонини, вони ще будуть продовжуватися, бо подекуди сніг не розтанув. А коли вже погода буде теплішою, то з лісу заберуть усі залишки від людського безкультур’я, адже ділянка вкрай засмічена.
Директор Міжгірського лісового господарства Іван Барна розповідає:
“Просто диву даєшся, як люди не поважають природу та працю лісівників. Не розумію, як бувши свідомими громадянами, можна викидати всякий непотріб на узбіччя автомагістралі з інтенсивним рухом, що веде до славнозвісного Синевирського озера і музейну Колочаву. Родзинки природи та одне з 7 природних чудес України люди перетворюють на несанкційовані сміттєзвалища. Тільки уявіть, що протягом робочого дня працівники Міжгірського лісництва під вмілим керівництвом помічника лісничого Юрія Стільця зібрали в лантухи і відвезли аж цілий КАМАЗ мотлоху. Цього дня і наступного тижня продовжилася очищування довкілля на територіях всіх семи лісництв держпідприємства. Прошу, будьте людьми, не смітіть у лісі!”
Головний лісничий Петро Бойко додає, що у кожному лісництві, а також в конторі ДП “Міжгірське лісове господарство” населення і трудові колективи для озеленення своїх територій можуть безоплатно придбати саджанці деревних порід, а також декоративні за меншою ціною, ніж на ринках. На прибиранні завзято трудилися два Василі Марковичі, Василь Іванина, Василь Ситар, Анатолій Фурдь, Василь Рущак, Михайло Дзюбик та Василь Стець. Охоронці зелених “нив” також упорядковували рекреаційний пункт біля водозабору, підготувавши у місці відпочинку мандрівників дрова для багаття, водночас в ур. Омножанське обновили бігборд із закликом не смітити в лісі. Дуже хочеться надіятися на свідомість людей, аби надалі не забруднювати навколишнє середовище.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися