20868
13:45 5.122016

У мукачівському замку зацвіли троянди

Життя 4514

Посеред снігових заметів, при температурі вдень + 1 ° С розпустилися кілька кущів білих і червоних троянд.

24225047

У нижньому дворі знаменитого замку “Паланок”, посеред снігових заметів, при температурі вдень + 1 ° С розпустилися кілька кущів білих і червоних троянд, повідомив користувач  Facebook Максим Адаменко.

Біологи називають причиною незапланованого цвітіння троянд є різка зміна температур, а також волога та безвітряна погода. А місцеві жителі кажуть, троянди розпустилися неподалік від пам’ятника знаменитого подружжя Ілони Зріні та Імре Текелі, які в середині XVII століття володіли “Паланком” і запам’яталися не тільки своєю історією кохання, а й боротьбою за національне визволення Хорватії і Угорщини. І нібито квітучі на морозі троянди є своєрідним знаком вічної любові подружжя.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини