191856
16:38 28.112025

Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 14,6 тисячі шукачів роботи

Життя 535

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.

Так, за період з 01.01.2025 по 28.11.2025, послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 14,6 тис. осіб, з них 9,9 тис. – жінки, 4,1 тис. – молодь у віці до 35 років. Статус зареєстрованого безробітного отримали 6,3 тис.осіб.

З початку року за сприяння обласної служби зайнятості нове робоче місце знайшли 9 530 осіб. Професійне навчання проходили 1 334 особи, 364 отримали ваучер на навчання для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці, 747 взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

До центрів зайнятості області звернулися понад 2,9 тис. роботодавців, які подали для укомплектування 10,7 тис. вакансій. Загалом для шукачів роботи пропонувалося 12,5 тис. вакансій.

Гаряча лінія Закарпатського ОЦЗ (0312) 40 01 25.

Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/.

Про це інформує Закарпатський обласний центр зайнятості.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне