19170
13:46 9.112016

В Ужгороді призупинено водопостачання з підземного водозабору Минай

Життя 2098

680808Як повідомляє міський Водоканал, це пов’язано з проведенням аварійних робіт. Відновлять водопостачання тільки після їх завершення.

Бригадою дільниці водопровідної мережі, проводяться роботи по ліквідації аварії на водогоні діаметром 500 мм, на стику площі Бабушкіна та провулка Добролюбова. Про це повідомила адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода».

В зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, призупиняється водопостачання з підземного водозабору “Минай”.

Перебої водопостачання відчуватимуться на лівобережній та в частині правобережної стороні міста, мешканці якої отримують питну воду з вищевказаного водозабору.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Орієнтовно, роботи, які вимагають призупинення водопостачання, планується виконати протягом однієї години.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах