179454
17:17 30.032025

Спілка закарпатських угорських студентів та молодих дослідників провела вебінар з популяризації науки

Життя 1281

27 березня Спілка закарпатських угорських студентів та молодих дослідників організувала черговий вебінар з популяризації науки. Мета заходу – підтримка вибору професії, презентація можливості подальшої освіти, відзначення важливості місцевої освіти. Ініціатива народилася у 2021 році.

Відкрила вебінар голова Спілки закарпатських угорських студентів та молодих дослідників Дорина Шомоді. Вона зокрема наголосила, що захід – не лише інформаційний, але він надає ще й можливість для обміну ідеями. Навчання на батьківщині – цінність, яка сприяє розвитку громади, наголосила Дорина Шомоді.

У рамках заходу пролунало кілька лекцій. Дорина Шомоджі представила напрямки роботи та цілі Спілки закарпатських угорських студентів і молодих дослідників, Юлія Філіп розповіла про системи вступу та можливості для отримання подальшої освіти. Акош Раті представив Ужгородський національний університет, Українсько-угорський навчально-науковий інститут вишу, повсякденне життя студентів, а Віктор Макушин розповів про стипендії та гранти, доступні для студентів.

Одним із визначних моментів заходу стало формулювання спільних думок, чому важливо залишатися та навчатися саме на батьківщині. Учасники погодилися, що знання та досвід, отримані на місцевому рівні, сприяють розвитку громади та збереженню культурних і соціальних цінностей у довгостроковій перспективі.

Наприкінці вебінару учасники мали можливість задати спікерам запитання, на які отримали розгорнуті відповіді. У заключному слові йшлося про те, що майбутнє формує молодь, і в усіх своїх рішеннях вона повинна керуватися власними цілями та бажаннями.

До вебінару долучилися 23 особи. Організатори повідомили про проведення вебінару у Великодоброньському ліцеї, Великодоброньському реформатському ліцеї, Малодоброньському ліцеї, Великоберезькому ліцеї та Чопському ліцеї, а також у соцмережах.

Організатори сподіваються, що захід надав студентам корисну інформацію та натхнення, а також сприяв популяризації усвідомленого вибору професії. Подібні заходи плануються і в майбутньому, щоб надати підтримку та настанови ще більшій кількості молодих людей.

LI/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Великдень – час добрих справ: як закарпатці підтримують тих, хто ускруті
18:11
В Ужгороді презентували ініціативу «Місто 1000 магнолій»
17:11
Кубок Єне Бузанського в Берегові зібрав сотні юних футболістів
15:49
Воїни 128-ї Закарпатської бригади отримали технічне підсилення та вітання з дому
13:05
Як в Електронному кабінеті отримати інформацію про наявність або відсутність податкового боргу
11:37
На 1 353 суб’єкти збільшився Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
10:23
Із Запоріжжя до Закарпаття: як Галина стала соціальним працівником на Берегівщині
09:32
Рік пам’яті Ференца Ракоці ІІ - історична вікторина в Університеті Ракоці
20:25
На Закарпатті планують запустити у вересні першу чергу одного із найбільших в Європі заводів із виробництва фармацевтичних продуктів та імунобіологічних препаратів
19:00
Нові можливості для педагогів: закарпатські угорські освітяни отримали посвідчення зі знижками по всьому Карпатському басейну
17:53
Всі новини