![158433](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/421909944-693636582941912-6506530119394402357-n.jpg)
На Ужгородщині відбулася міжвідомча нарада
На Закарпатті відбулася міжвідомча нарада за участі працівників Центру надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка» Оноківської сільської ради, служби у справах дітей, інспектором СЮП Ужгородського районного відділення поліції та поліцейського офіцера громади.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/421909944-693636582941912-6506530119394402357-n-1024x576.jpg)
У ході наради було обговорено питання міжвідомчої співпраці у питаннях проведення соціально-профілактичної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах через неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків. Було узгоджено план заходів щодо виявлення таких сімей та проведення соціально-профілактичної роботи з батьками.
Також, було обговорено питання своєчасного реагування на випадки домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території Оноківської сільської ради, та вжиття необхідних заходів з метою забезпечення належної соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.
Про це повідомляє Оноківська об’єднана територіальна громада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися