153235
14:08 4.102023

У Карпатському біосферному заповіднику з’явилася сучасна інформаційна панель для туристів

Життя 968

Такий сучасний ґаджет надійшов до установи в результаті співпраці з громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ) » в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

Інформаційна панель надана для Музею екології гір. Однак, враховуючи ремонтні роботи в музеї, що розпочнуться найближчими днями, адміністрацією установи прийнято рішення про розміщення гаджету в приміщенні еколого-освітнього центру «Центр Європи». Туристи, які відвідують географічний центр Європи, зможуть дізнатися про всі принади, визначні місця, зручності розміщення і харчування, особливості транспортного сполучення на Карпатському культурному шляху.

Між Карпатським біосферним заповідником та ГО «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ) » підписано угоду про співпрацю та Акт безоплатної передачі інформаційної панелі та стенду.

Про це інформує Карпатський біосферний заповідник.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах