Як не попастися в руки шахраїв, які представляються співробітниками вашого банку
Співробітники поліції нагадують громадянам про не новий, але досі поширений вид шахрайства, яким продовжують активно користуватися аферисти. Мова йде про телефонні дзвінки від зловмисників, які вдають з себе представників банківських установ та випитують у громадян їх персональні дані, а тоді обнуляють рахунки.
Поліцейські Закарпаття застерігають громадян від взаємодії з шахраями, які видають себе за співробітників банку.
Правоохоронці наголошують, що для отримання конфіденційних банківських даних громадян зловмисники нерідко телефонують з незнайомих номерів та представляються співробітниками фінансової установи, імітують дзвінки та надсилають повідомлення ніби від справжніх банків.
Вийшовши таким чином на контакт із співрозмовником, псевдобанкіри переконують громадян у необхідності надання їх персональних даних, використовуючи які в подальшому змінюють паролі до електронного банкінгу та отримують у своє розпорядження всю вашу персональну інформацію разом із заощадженнями.
Запам’ятайте, ким би не представився незнайомий вам співрозмовник, і як би не намагався вас переконати, ніколи не повідомляйте дані своїх банківських карток. Йдеться не тільки про номер рахунку, але і про тризначний CVV-код, термін її дії та одноразові паролі з SMS. Вся ця інформація є конфіденційною і навіть в умовах війни жоден з представників банку не може вимагати у вас назвати її.
У випадку отримання запиту на таку інформацію від незнайомців, терміново повідомте про це на гарячу лінію свого банку та детально опишіть розмову з шахраєм.
Якщо ж зловмисникам таки вдалося довідатися у вас конфіденційну інформацію та ви зазнали матеріальної шкоди через їх дії, зверніться з повідомленням до поліції.
Будьте уважними та не дозвольте шахраям ошукати вас!
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися