Чи матиме Закарпаття свій "Артек"?
Як освоюються кошти з обласного бюджету для завершення реконструкції лікувально-діагностичного корпусу №1 дитячого спеціалізованого пульмонологічного санаторію «Малятко», що поблизу м.Ужгород, особисто проконтролював голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, відвідавши цей соціальний об’єкт.
Михайло Рівіс: Закарпаття матиме багатогранний реабілітаційно-оздоровчий комплекс з комфортними умовами для лікування діток
За словами підрядчика, на сьогодні роботи виконані на майже 2 млн.грн, що складає понад 50% готовності об’єкта, але для повного його завершення необхідно ще 2,4 млн.грн. Таких коштів наразі в обласному бюджеті не має, тому гостро постало питання, що з приходом зими незавершене будівництво може зазнати руйнації, а це потягне в подальшому більшу вартість реконструкції лікувального корпусу.
Під час дискусії Михайло Рівіс зауважив, що найоптимальніший варіант виходу із цієї ситуації, – це перенаправити не освоєні до кінця року кошти з інших об’єктів, аби максимально зберегти незавершене будівництво цього корпусу та уникнути руйнівних пошкоджень у холодний період. Для цього потрібно близько 1 млн.грн., а вже наступного року з обласного бюджету буде виділено необхідну суму коштів для завершення реконструкції.
Очільник облради також підкреслив, що нині є пріоритетом профілактичний напрям збереження та зміцнення здоров’я маленьких краян.
– Першочерговим нашим завданням є завершення реконструкції даного корпусу в санаторії «Малятко», аби Закарпаття мало повноцінний багатогранний реабілітаційно-оздоровчий комплекс з комфортними умовами для максимально ефективного санаторного-курортного оздоровлення дітей із застосуванням новітніх методик реабілітації, – підкреслив Михайло Рівіс. – Тому докладатиму всі зусилля, аби будівельні роботи продовжувалися, і аби дітки отримували тут якісні санаторно-курортні послуги.
Як розповіла головний лікар цього санаторію Галина Мороз, на сьогодні тут оздоровлюється понад 90 діток від 3-х до 11-ти років до 28 днів. Їм надаються послуги лікувального, оздоровчого, профілактичного та реабілітаційного характеру, із застосуванням фізіотерапевтичних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури та інших методів лікування та реабілітації. На території закладу розміщено чотири спальні корпуси, лікувальний, їдальня, котельня та інші господарські приміщення.
На завершення Галина Іванівна додала, що з введенням в дію лікувально-діагностичного корпусу, оздоровниця матиме ізолятор, зал для лікувальної фізкультури, лікувальні та діагностичні кабінети: камера штучного мікроклімату, алергодіагностики, функційної діагностики, стоматологічний кабінет, масажу, лазеротерапії, теплолікування.
Також Михайло Рівіс оглянув, як ведуться роботи з будівництва котельні, яка буде введена в дію 19 грудня п.р., про це редакцію Новини Закарпаття – Карпатський Об’єктив інформує Прес-служба Закарпатської облради.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися