12668
17:52 19.082016

Концепцію «Нової української школи» презентували на Всеукраїнській педагогічній конференції

Життя 2631

18 серпня в Будинку Уряду відбулась селекторна педагогічна онлайн – конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

160819093811

В обласній студії «Укртелекому» участь у педагогічній конференції взяли: заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, управління молоді та спорту Війталій Ерфан, керівники та спеціалісти органів управління освітою області.

Конференція пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Серед найголовніших питань, які піднімались під час педагогічної конференції була презентація ідеології реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році, Концепцію «Нової української школи» презентувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич: «Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта», – наголосила Лілія Гриневич.

Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентоздатним у 21-му столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

«Для нас важливо було створити опорні школи, як такі, що мають філії шкіл із нижчим ступенем, де навчаються діти початкової, молодшої, базової і середньої шкіл. Але діти старшої школи повинні мати доступ до якісної освіти в кабінетах із висококваліфікованими вчителями. В цілому створено 142 опорні школи по Україні. Найбільше шкіл створили в Кіровоградській та Київській областях», Тож наступним важливим завданням для керівників на місцях є забезпечення підвозу учнів до опорних шкіл, а значить – закупівля достатньої кількості шкільних автобусів та ремонт доріг з урахуванням маршрутів підвозу учнів.

Загалом, як повідомила під час сьогоднішньої відео-конференції Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, цьогоріч Уряд виділив на закупівлю автобусів 600 млн. грн. «З місцевих бюджетів передбачено 347,8 млн грн. Тобто менше, ніж виділив Уряд. Хоча спочатку була умова 50 на 50, потім ми пішли на зустріч органам місцевої влади й зробили 70 на 30. Проте цей потенціал невикористаний до кінця. Закуплено 130 автобусів, але їх недостатньо, нам потрібно мінімум 150 автобусів», − зазначила міністр, інформує Закарпатська ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Чопі затримали батька та сина, які викрали автомобіль у місцевого жителя
12:29
У Тячеві затримали водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події
12:02
На Закарпатті два підприємця вкрали газу на 33,5 млн грн
11:44
Ужгородська футзальна ліга: розклад протистоянь 3-го туру
11:27
До відома громадян, які планують закордонні поїздки до Румунії через пункт пропуску «Солотвино»
11:10
Мукачево планує припинити видачу дозволів на земляні роботи до весни
10:48
В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Степану Баллі
10:29
Рятувальники провели навчання у другій з двох висотних будівель Ужгорода
10:11
На Закарпатті викрито чергову схему ухилення від мобілізації – серед підозрюваних посадовці, медики та експравоохоронці
09:38
Мукачівський музикант і композитор Мирослав Екман представив другу концертну програму «Спектри української фортепіанної музики»
09:22
Всі новини