109987
17:26 3.022021

Туризм на Закарпатті: великі курорти та мільйонні втрати. ВІДЕО

Життя 5322

Туризмознавець та засновник «Школи сільського туризму» Олександр Коваль у новому випуску програми «Роман Сов’як у мережі» розповів, чому варто вкладати гроші у промоцію, чому турист не доїздить до Закарпаття, чи є майбутнє у великих гірськолижних курортів та при чому тут влада?

Найголовніше: чи зможе Закарпаття заробляти на туризмі, яким має бути сервіс і чому його майже нема? Якщо ви теж шукаєте відповіді на ці питання, тоді пропонуємо подивитися цей випуск програми.

Далі у сжеті Tv21 Унгвар:

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
Всі новини