В УжНУ презентували освітні можливості у США

Опубліковано: | Переглядів: 429
 • Поділіться із друзями:

Днями на запрошення відділу міжнародних зв’язків до Ужгородського національного університету завітала координаторка заходів консультативного центру мережі Education USA Неллі Петлик, котра розповіла про те, як стати студентом американських вишів. На презентації були присутні як зацікавлені студенти, так і викладачі УжНУ.

За даними офіційної сторінки, консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі більш ніж 450 центрів по всьому світу, що надають точну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів у цій країні. Тобто вони дають найповнішу інформацію про вищу освіту у США (бакалаврські, магістерські та докторські програми, програми обміну тощо), адже співпрацюють з усіма акредитованими університетами Штатів.

Протягом заходу намагалися розібратися, що дає навчання за океаном та як підготуватися до вступу.

Спочатку обговорили мету й завдання навчання за кордоном, розглянули специфіку навчального процесу. До прикладу, з’ясувалося, що в Америці немає чогось на зразок міністерства освіти, немає національних загальнообов’язкових екзаменів на кшталт ЗНО. Важливу роль відіграє і те, в якому штаті навчатимешся, де є більше можливостей для практичної реалізації своїх знань.

До вступу у заклади вищої освіти США готуватися потрібно заздалегіть, процес вибору може тривати понад рік.

Загалом можна виокремити 5 пріоритетних напрямків у виборі університету:

 • тип закладу освіти (державний / приватний) ;
 • розташування, вартість та тривалість навчання;
 • наявні програми та вимоги до вступу;
 • підготовка до міжнародного тесту, що підтверджує знання мови;
 • фінансова допомога.

Останній пункт дуже важливий, оскільки і навчання, і проживання за океаном є недешевим. Тому варто брати участь у різноманітних степендіяльних програмах, котрі можуть покрити або всі витрати, або їх частину. Найвідомішими нині є Fulbright program та World wide studies program.

Більше можна дізнатися безпосередньо у консультативному центрі мережі EducationUSA у Києві. Тут безкоштовно проінформують про всі особливості вступної кампанії.

Також є можливість завітати на Виставку вищої освіти в США, яка цьогоріч відбудеться 2 листопада в Києві. Це найбільший захід з участю американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею Education USA за підтримки Посольства США в Україні. Тут усі охочі зможуть поспілкуватися з представниками 12 закладів вищої освіти Сполучених Штатів, а також дізнатися про можливості академічної мобільності від Державного Департаменту США.

Більше про освіту у США – на офіційній сторінці EducationUSА Україна.

Гичка Галина, Медіацентр УжНУ

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події