https://rx.ua
84146
12:47 1.062019

В Ужгороді обдарована молодь отримала премії по 10 тис. грн

Життя 1004

Урочисте нагородження провели сьогодні на площі Театральній, де відбувається безліч заходів та акцій до Міжнародного дня захисту дітей.

«Це – найкращі ужгородські учні, наші розумники і розумниці, переможці всеукраїнського рівня учнівських олімпіад і науково-дослідницьких робіт МАН. Переповнює гордість за наших школярів! Упевнений, що з такою молоддю все у нашої країни буде добре», сказав у вітальному слові Богдан Андріїв, подякував учням, педагогам, батькам за спільну працю, яка дає такі чудові результати. Також Богдан Євстафійович вручив школярам сертифікати на грошові премії у розмірі 10,5 тисяч гривень.

Отож, сьогодні нагороди отримали переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

– учениця 11 класу класичної гімназії Шебела Валерія (ІІ місце з української мови та літератури) ;

– учень 10 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка Якубець Євген (ІІІ місце з англійської мови) ;

– учениця 11 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Білоус Поліна (ІІІ місце з російської мови та літератури) ;

– учень 9 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Клочко Олександр (ІІІ місце з російської мови та літератури) ;

– учениця 9 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Ерп Аксель (І місце з французької мови) ;

– учень 11 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Ромочуський Денис (ІІ місце з англійської мови) ;

– учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені В. С. Гренджі Донського Хланта Вероніка (ІІІ місце з української мови і літератури) ;

– учениця 9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Журук Катерина (ІІІ місце з трудового навчання (технологій) ;

– учениця 9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Олашин Олександра (ІІ місце з географії).

переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

– учениця 11 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка Мелеш Катерина (ІІІ місце, відділення фізики та астрономії, секція – астрономія та астрофізика) ;

– учень 11 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Пушкаренко Віктор (ІІІ місце, відділення хімії та біології, секція – медицина) ;

– учениця 10 класу Класичної гімназії Горблюк Ангеліна (ІІІ місце, відділення екології та аграрних наук, секція охорона довкілля та раціональне природокористування) ;

– учениця 11 класу Класичної гімназії Чемодурова Анна (ІІІ місце, відділення філософії та суспільствознавства, секція – правознавство) ;

– учениця 11 класу Класичної гімназії Суркова Анастасія (ІІІ місце, відділення хімії та біології, секція – валеологія) ;

– учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені В. С. Гренджі Донського Хланта Вероніка (ІІІ місце, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція –фольклористика) ;

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне