Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»

Опубліковано: | Переглядів: 3782
 • Поділіться із друзями:

Хоч телеканал працює фактично з червня 2018 року, але офіційне відкриття провели тільки 6 березня. На святкування спеціально прибув Арпад Янош Потапі, держсекретар Угорщини, відповідальний за національну політику.

«Ніколи не бійся говорити про те, що всією душею вважаєш правдою» – для преси це твердження є вкрай правдивим, адже знаємо, що їхня позиція формує суспільну думку. Новини, що стосуються угорської громади Закарпаття розповідають переважно про її життя і не вмістилися б у основний ефір великих телеканалів. Водночас, місцевим жителям вкрай важливо отримувати якісну інформацію як про події навколо себе, так і зовнішній світ. Цим і займатиметься регіональний телеканал «21 Ужгород», – наголосив держсекретар.

Політик зауважив, що важким випробуванням для угорців краю був підрив центрального офісу ГО «ТУКЗ – КМКС». Проте члени організації не опустили руки, а навпаки – відбудували понівечену будівлю і передали її представникам ЗМІ, телеканалу «21 Ужгород».

Арпад Янош Потапі також додав, що угорська громада Закарпаття протягом останніх років перебуває у центрі громадського життя. А Угорщина зі свого боку намагається підтримувати не тільки свою нацменшину, а й решту жителів краю шляхом будівництва та повної реконструкції шкіл, дитячих садочків, культурних осередків. Завдяки цьому угорцям Закарпаття вдалося зберегти свою культуру та традиції, залишаючись на рідній землі.

Василь Брензович, голова ГО «ТУКЗ – КМКС», народний депутат України назвав подію символічною, адже рік тому в цій будівлі були суцільні руїни, а тепер ми бачимо сучасну студію.

«Напевно минулого року, після сумних подій підриву нашого офісу, ми реагували не так як цього від нас чекали – не злякалися і не втекли. А навпаки, намагалися знайти для будівлі нове призначення, яке б допомогло у подальшому розвитку угорської громади. Для цього ми отримали фінансову підтримку Угорщини. Нам вдалося створити надсучасну студію з висококваліфікованими працівниками, яка знімає телепрограми двома мовами – українською та угорською. Бажаю телеканалу «21 Ужгород» стати найрейтинговішим у Закарпатті», – наголосив Василь Брензович.

Про заснування телеканалу розповів Золтан Кулін, його безпосередній керівник. Так, минулого року ГО «ТУКЗ – КМКС» запропонували придбати половину акцій телерадіокомпанії «Даніо» – це означало 50 % ефірного часу. Уже в липні відбувся запуск перших ефірів українською мовою, а з вересня ще й угорською.

«Ми домовилися про трансляцію популярних в Угорщині серіалів, тому наші глядачі можуть переглядати нові серії на «21 Ужгород». Крім того, за досить короткий період вдалося створити власний якісний матеріал – жіночі, сімейні, кулінарні та дитячі телепрограми. Над ними працюють 59 фахівців», – зазначив Золтан Кулін.

Проте, існують й певні труднощі, адже переглядати «21 Ужгород» можна лише маючи підключення до супутникового телебачення чи онлайн, через Інтернет.

Продовжили святкування в центральному офісі ГО «ТУКЗ – КМКС», де виголошували тости за подальший успіх телеканалу.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»
 • Урочисто відкрили регіональну студію телеканалу «21 Ужгород»

 

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події