131007
10:04 7.062022

Екуменічна служба допомоги доставить в Україну медикаменти на 10 мільйонів форинтів

Життя 1152

Екуменічна служба допомоги доставить в Україну чергову партію медикаментів на загальну суму 10 мільйонів форинтів. Про це в телеефірі повідомив керівник Угорської екуменічної служби Ласло Легел.

За його словами, після участі в гуманітарній програмі угорського уряду «Hungary Helps», Екуменічна служба допомоги, як «міжнародний консорціум», координує доставку гуманітарної допомоги, яку зібрали датських, фінських, шведські та британські благодійники, цього разу до Берегівської районної лікарні. У перші місяці війни організація доставляла переважно продукти харчування та засоби гігієни, але наразі в Україні немає хронічного дефіциту продовольства, стали більш необхідними медикаменти, а також, оцінюючи місцеві потреби, підтримка біженців, які повертаються, вирішення житлових питань.

На Закарпатті, наприклад, вимушені переселенці розміщені в сотнях закладів, школах, і для того, щоби відкрити ці заклади восени, переселенцям потрібно шукати нове місце, додав він.

Керівник Угорської екуменічної служби допомоги також зазначив, що співпраця з українськими органами влади гарна й організація готується до довготривалої багаторічної роботи в Україні.

MTI

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне