https://rx.ua
106512
18:39 27.092020

Карантинні оголошення Закарпаття: адміністрація магазину погрожує відвідувачам поламати руки. ФОТО

Життя 23729

У зв’язку із пандемією коронавірусу COVID-19 в Україні, як і в багатьох країнах світу, запровадили карантин.

Із впровадженням карантинних обмежень задля протидії хворобі установи, заклади, організації написали-надрукували оголошення і почепили на двері, вікна, стіни, дошки оголошень. У більшості з них текст написано лаконічно, грамотно. Та є і з «погрозами» та помилками.

Кореспондент «Карпатського об’єктиву» підготувала для наших читачів добірку карантинних фото, які зробила у різних населених пунктах Закарпаття.

«Одягніть маску! Бережіть себе та оточуючих» – написано на білому аркуші паперу формату А4 перед входом до кав’ярні в Ужгороді. Коротко, чітко, ясно.

В селі Імстичево Іршавського району працівники продуктового магазину просять покупців заходити в масках та рукавичках, за що наперед дякують. При цьому нагадують, що у приміщенні може знаходитися не більше трьох людей.

В одній з лабораторій в Мукачеві попереджують, що «без маски прийом та видача аналізів не проводиться». Текст оголошення зрозумілий, але написаний неграмотно, адже приймаються біоматеріали, а видаються результати аналізів.

Настрашило оголошення на магазині в Перечині. Адміністрація торгової точки просить відвідувачів одягати захисні маски та обробляти руки антисептиком, бо у разі непослуху «будуть поламані руки». Наразі не чула, аби когось травмували. Працює тут продавчиня хороша, з почуттям гумору, але строга. Отож краще не ризикувати і не наражатися на небезпеку – одягати маску і обробляти руки антисептиком.

Сподобалися «Тимчасові правила проїзду в громадському транспорті» в міському автобусі в Ужгороді.

«Водії: маска, рукавички, антисептик, вологі серветки.

Пасажири: дотримання безпечної дистанції.

Дезінфекція транспорту тричі на день.

Мити руки після користування громадським транспортом.

Почуваєшся погано? Поспішай до лікаря!!!»

Тетяна Грицищук, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне