https://rx.ua
104204
16:40 24.072020

Ужгородці, що перехворіли на коронавірус, зможуть пройти безкоштовну реабілітацію

Життя 5892

Щоденна статистика захворювання на COVID-19 у країні загалом та в Ужгороді зокрема поки залишається тривожною. Водночас, зростає і кількість людей, які побороли хворобу, завершили медикаментозне лікування й отримали лабораторне підтвердження того, що коронавірус більше не присутній у їхньому організмі. Таких людей на 24 липня в Ужгороді 419.

Однак далеко не в усіх, хто перехворів на COVID-19, функція легень відновилася в повному обсязі, не у всіх повернувся до норми рівень насиченості крові киснем. Тому для покращення стану здоров’я таким хворим необхідно пройти відновне лікування.

Як його організувати, обговорили під час зустрічі сімейних лікарів Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги із директором науково-практичного медичного центру «Реабілітація», професором Іваном Лемком та головним науковим співробітником, професоркою Ольгою Лемко, організованої управлінням охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

Сімейних лікарів ознайомили з обсягами обстежень та методами відновного лікування, які застосовуються для реабілітації хворих на COVID-19 в науково-практичному центрі, а також із результатами лабораторних та інструментальних обстежень хворих до початку та після завершення курсу лікування. Обговорили та погодили також порядок відбору та направлення хворих до НПМЦ «Реабілітація».

Обстеження та реабілітаційне лікування ужгородців, що перехворіли на коронавірус, проводиться безкоштовно.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне