https://rx.ua
102755
16:32 29.052020

Берегівська обласна психіатрична лікарня отримала благодійну допомогу. ФОТО

Життя 4620

28 травня обласна психіатрична лікарня в м.Берегово отримала значну допомогу від Угорської Екуменічної служби допомоги. Працівникам закладу передали 218 пакунків із продуктами, а також засобами гігієни. Разом із тим, незабаром 200 наборів отримають і підопічні закладу.

Участь у зустрічі взяв Янош Геревич, представник Угорської Екуменічної служби допомоги в Україні. Він наголосив, що ця акція – подяка за витривалу роботу та стійкість працівникам медичної сфери у цей непростий час.

Берегівський міський голова повідомив, що нинішня значна допомога для працівників та пацієнтів закладу – результат спільних зусиль Екуменічної служби допомоги, мерії та Генерального консульства Угорщини в м.Берегово.

Генеральний консул Угорщини в м.Берегово Матяш Сіладі наголосив, що в ці важкі часи важливо допомагати сусіднім регіонам. Зокрема, медичному персоналу, котрий стоїть на варті здоров’я. він також подякував медикам за роботу, побажав подальших успіхів та здоров’я кожному працівнику закладу.

Голова Берегівської райради Йожеф Шін повідомив, що обласна психіатрична лікарня внаслідок реформи системи охорони здоров’я отримала лише третину необхідного бюджету на утримання закладу, тож частину персоналу довелося скоротити. Він також висловив вдячність громадським організаціям за допомогу.

Тетяна Алмаші, головний лікар обласної психіатричної лікарні, подякувала за допомогу. Вона підкреслила, що підтримка надійшла вчасно, адже заклад нині – у скрутному становищі. За її словами, кількість пацієнтів наразі суттєво скоротили, нині загалом їх 200.

Шандор Геревич у підсумку також повідомив, що незабаром медпрацівники Берегівщини – лікарі, медсестри, персонал швидких – також отримають пакунки з продуктами, загалом 700 одиниць.

K. K./Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне