102732
16:02 28.052020

Карантинне ЗНО: як на Закарпатті пройде тестування

Життя 1657

В Закарпатській області для проходження ЗНО зареєструвались 12 тис. 834 учнів. Загалом в області діятимуть 54 пункти для тестування, у 13-ти районах. Найбільша кількість учасників – з української мови та літератури. 

Про це під час брифінгу повідомила начальниця департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Складатимуть ЗНО не тільки цьогорічні випускники, але й минулих років, а також випускники закладів профтехосвіти та ВНЗ I-II рівня акредитації.

– Складність цьогорічного ЗНО полягає у дотриманні заходів безпеки, – наголосила Ганна Сопкова. – На вході у пункти тестування ЗНО абітурієнтам мірятимуть температуру, а з собою вони повинні будуть мати захисні маски. 

Попри те, що до початку ЗНО в Україні мають запустити міський, міжміський та обласний транспорт, переважну більшість випускників шкіл мають довозити до пунктів тестування, і займатися цим має місцева влада.

Інформацію про транспорт для доїзду на місце проведення ЗНО потрібно дізнаватися у керівників шкіл.

Що стосується учнів інших класів, то всі вони отримають табелі в онлайн режимі. Для учнів 4 та 9-их класів цього року була відмінена ДПА. Ці діти здавати державну підсумкову атестацію не будуть.

– Випускники 9-их класів отримають свідоцтво про здобуття базової середньої освіти вчасно. Всі ці документи прибудуть з Києва до 15 червня і будуть вручені кожній дитині,  – розповіла Ганна Сопкова. 

Варто також зазначити, що 15 та 17 червня відбудеться пробне ЗНО. На нього цьогоріч зареєструвалося 6 тис 200 осіб. Воно також відбудеться з дотриманням усіх карантинних заходів.

Що стосується випускників шкіл з мовами нацменшин: угорською, румунською, російською – усі вони без винятку, отримають завдання на ЗНО з перекладом.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне