88896
11:20 14.082019

У Тячеві пройде ярмарок майстринь кулінарії

Життя 3844

До участі у ярмарку запрошують майстринь кулінарії з власними виробами.

14-15 вересня 2019 року, в рамках програми святкових заходів з нагоди Дня міста Тячів, заплановано ярмарок солодощів та випічки “SWEET FEST”, повідомляють у Тячівській міськраді.

“Забезпечуємо місцем для торгівлі смаколиками. Від вас очікуємо багатий асортимент випічки, яка смакуватиме покупцям”, – йдеться у повідомленні.

Реєстрація учасників ярмарку проводиться до 30 серпня 2019 року за адресою: м.Тячів, вул.Шевченка,2, міська рада, каб.1, Дзюбак Ірина Іванівна або за телефоном 0978624630.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
Всі новини
Головне