79893
15:03 12.042019

В Ужгороді відбувся перший етап п’ятого обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

Життя 13298

Сьогодні на набережній Незалежності на виставці великодньої атрибутики «Писанки святкові-різнокольорові» представили роботи, виконані вихованцями та педагогами закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів та «Інклюзивно-ресурсного центру № 1» Ужгорода.

За словами організаторів – працівників управління освіти Ужгородської міської ради, метою є розвиток творчих здібностей дітей, залучення їх до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну та рідний край.

На виставці представили роботи в різних техніках виконання: писанка; традиційна писанка, розфарбована розтопленим воском (батикова техніка); дряпанка; мальованка; зернівка; писанка, прикрашена бісером та виготовлена у техніці квілінг; глиняна писанка тощо. Ужгородці та гості міста тут могли розглянути композиції на великодню тематику, зокрема рушники, пасхальні кошики тощо. Під час проведення виставки діяла і святкова фотозона.

Кращі роботи можна буде побачити й на основній локації п’ятого обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», який стартує уже наступного тижня, 18 квітня, – на площі Народній.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
Всі новини