77047
08:58 11.032019

Ужгородка стала «Майліпшим палачинтарьом 2019» в Мукачеві

Життя 3535

Четвертий фестиваль-конкурс “Варишська палачінта-2019” – це не тільки смачні наїдки від вправних кухарів та різноманітні смаколики від кондитерів, це, звичайно ж і різноманітна культурно-розважальна програма, спортивні змагання та вікторини, або просто приємні прогулянки.

Одним з найголовніших конкурсів фесту був і залишається конкурс на кращу палачінту, що і випливає з самої назви фестивалю.

За рішенням журі конкурсу переможцем цьогорічного фестивалю “Варишська палачінта — 2019”, а саме – здобувачем звання “Майліпший палачинтарь 2019 року” стала ужгородка Віталія Романчак. Історик за фахом та кухар за покликанням, вона разом зі своєю командою зважилися на участь у цьогорічному конкурсі і перемогли. За словами самої переможиці, вона пережила неймовірну радість після того як довідалася про рішення жюрі, вона вірила в свою команду і глибоко вдячні всім, хто підтримав їх.

Чоловік переможниці Тарас Романчак підкреслив, що його дружина обожнює куховарити, дуже любить експерементувати, особливо з млинцями. Коли ж дружини виявила бажання взяти участь у фестивалі-конкурсі “Варишська палачінта-2019”, він її не задумуючись підтримав, інформує Відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне