57023
08:34 1.062018

Першим випускникам спеціальної програми з перекваліфікації колишніх військових вручили дипломи УжНУ

Життя 3695

Вчора в УжНУ вручили дипломи першим випускникам спеціальної програми з перекваліфікації колишніх військових та ветеранів війни на Сході. 

 
30 студентів навчалися на кафедрі туризму та отримали фах у туристичній сфері таєресторанно-готельного бізнесу. Тепер вони зможуть реалізувати власні проекти, які розробляли на парах разом із викладачами чи влаштуватися на роботу за спеціальністю. Проект вдалося реалізувати завдяки програмі “Україна-Норвегія”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне