46638
12:02 19.122017

Традиційний для Закарпаття благочинний аукціон «Купи зустріч» цьогоріч зібрав рекордну суму

Життя 4013

1509479128_volonteryСума рекордна для акції «Купи зустріч – подаруй дитині свято», і буде витрачена на благодійність.

Упродовж місяця закарпатці активно виставляли себе в якості лота на аукціоні, стартова ціна починалася з 20 грн, крок підвищення ставки – також 20 грн. Участь у торговиці взяли близько тисячі людей, серед них і відомі особи. Вартість деяких зустрічей сягнула кількох тисяч гривень.

«Цього року в нас знову рекордна сума коштiв – наразi зiбрано понад 230 тис.грн. Лотами цього року стало 945 учасникiв у Фейсбуку та Iнстаграмi. Пiд час Великоï зустрiчi, яка відбулася цієї суботи, ми вiдзвiтували про роботу у 2016-2017, та домовилися про перiод 2017-2018 років. Визначилися, що на св. Миколая поïдемо до дiток у Перехрестiвський iнтернат на Виноградiвщинi та традицiйно до дiтей в Iльницьку школу. Поки що питання великих iнфраструктурних робiт не вирiшено остаточно, але хочемо завершити розпочату нашими друзями справу – почати будiвництво спортмайданчика у Н.Бистрому на Хустщинi», – розповів координатор акції Денис Ман.

«Також було запропоновано допомогти зареєструватися та пройти курси комп’ютерноï грамотностi та мов програмування випускникам інтернатів, аби вони знали про цей перспективний напрямок, i, схоже, це буде доволi цiкавий проект. Звичайно, ми старалися для того, аби в першу чергу привезти свято та солодощi до дiтей, котрi виховуються в iнтернатних закладах. На це завжди йде чимала сума коштів. Тi емоцiї, котрi ми веземо дiткам, напевно наш найбiльший внесок. Тут, до речi, часто важливi не самi подарунки, а спiлкування, й результат такого спiлкування. Завершити запланували наступного року в листопадi, коли стартуватиме нова акцiя», – зазначив пан Денис.

Вікторія Жуйко, “День”

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах